predajna-naradie-cadca03

O výrobcovi TEKPAC

TEKPAC logo 

Spoločnosť TEKPAC je vyspelý a skúsený výrobca špecializujúci sa na ľahkú stavebnú mechanizáciu a jej príslušenstvo už od roku 2000. Hlavné produkty výroby sú: VIBRAČNÉ dosky, vibračné plochy, REZAČKY BETÓNU, VIBRÁTORY BETÓNU, ČERPADLÁ NA VODU apod. Všetky stroje spĺňajú certifikáty CE, EPA, a ISO 9001:2008.

 

Podnik disponuje silným technickým tímom. Kontrolujeme nie kvantitu ale kvalitu vyrobených strojov. So skvelou kvalitou a veľmi priaznivou cenou sú stroje TEKPAC exportované do viac ako 60 krajín sveta, predovšetkým do Ameriky a Európy -napríklad do Nemecka, Nórska, Švédska, Kanady, USA, Peru a iných. So stavebnými stoji TEKPAC budete, rovnako ako zákazníci na celom svete, spokojní.

 

Potrebujete správne zhutniť zeminu, štrk, asfalt alebo zámkovú dlažbu? Uhladiť alebo spracovať čerstvo namiešaný betón a uľahčiť si ďalšie stavebné práce? Potom ste na správnom mieste! Vibračné dosky, vibračné baranidlá, rezačky škár, vibrátory betónu, vibračné lišty, lámačky tehál, čerpadlá na vodu a ďalšie stavebné stroje značiek TEKPAC so zárukou a najlepšou cenou - to všetko nájdete na našich stránkach. S kvalitnými strojmi TEKPAC a našou profesionálnou podporou budete spokojní.