predajna-naradie-cadca03

O výrobcovi KÜHTREIBER

Kutrieber logo

 

Spoločnosť KÜHTREIBER, s.r.o. bola založená v roku 1998 ako rodinný podnik, ktorý sa od samého začiatku zaoberá vývojom, výrobou a predajom zváracej techniky vrátane príslušenstva pre zváranie.

 

TRADÍCIA - spoločnosť Kühtreiber, s.r.o. so svojím tímom skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v odbore a v úzkej spolupráci s firmou AEK zváracie stroje, nadväzuje na už mnoholetou tradíciu výroby zváracej techniky v Třebíči, začatú v roku 1985.

 

OBCHODNÉ FILOZOFIA - našim cieľom je spokojný zákazník - koncový užívateľ, poťažmo akýkoľvek náš obchodný alebo servisný partner v Českej republike alebo kdekoľvek vo svete. Snažíme sa o maximálnu kvalitu a spoľahlivosť nami vyrábaných strojov, rýchle a kvalít-nej dodávky strojov, služieb, servisu, predajné podpory a poradenstva.

 

INOVÁCIA A VÝVOJ - vývojové a konštrukčné oddelenie spoločnosti Kühtreiber, sro vynakladá veľké úsilie vyhovieť požiadavkám jednotlivých zákazníkov i celého trhu v rámci Českej republiky i zahraničia. Veľký dôraz pri vývoji a konštrukcii nových strojov je kladený na spoľahlivosť, zváracie vlastnosti, maximálnu vybavenosť a jednoduchosť ovládania.

 

SORTIMENT - vývojoví pracovníci spoločnosti Kühtreiber, sro vyvinuli a spoločnosť v dnešnej dobe vyrába viac ako 50 typov a variantov zváracích strojov KIT pre zváranie metódami MIG / MAG a viac ako 20 typov invertorových strojov KITin pre zváranie metódami MMA a TIG.
Ďalej spoločnosť Kühtreiber, s.r.o. ponúka zváracie samostmievacia masky, zváracie horáky, náhradné diely zváracích horákov a zváracích strojov, elektródy a ďalšie. Z celkového počtu vyrobených strojov je viac ako 45% určené na export do viac ako 35 krajín Európy a celého sveta.