predajna-naradie-cadca03

O výrobcovi NAREX

Narex logo 

 

 

Spoločnosť NAREX s.r.o. patrí medzi predných dodávateľov profesionálneho elektrického ručného elektronáradia. Je súčasťou silného zoskupenia značiek, zastrešených organizáciou TTS Tooltechnic Systems AG & Co., ktorá sídli vo Wendlingene v SRN a pýši sa úspešnou osemdesiatročnou históriou. Taktiež aj značka NAREX má dlhodobú tradíciu, ktorá začala pred viac ako 65 rokmi výrobou elektromotorov a elektronáradia.

 

Najmodernejšia výroba
Presné obrábacie stroje a najmodernejšie montážne pracovisko sú základom produkcie spoľahlivých výrobkov, ktoré zodpovedajú vysokým kvalitatívnym nárokom. Kvalifikovaní zamestnanci sa zodpovedne starajú, aby všetky procesy výroby motorov, ozubenia, hriadeľov, trieskového obrábania a montáže mali prvotriednu úroveň.

 

 

Značka NAREX je zárukou, že zákazníci dostanú spoľahlivé elektronáradie s najlepšími technickými parametrami za cenu,

ktorá zodpovedá požiadavkám náročného spotrebiteľa.

 

Elektronáradie NAREX - veľké renomé

Spoločnosť NAREX s.r.o. patrí medzi predných dodávateľov elektrického ručného elektronáradia. Je súčasťou silného zoskupenia značiek, zastrešených organizáciou TTS Tooltechnic Systems AG & Co., ktorá sídli vo Wendlingene v SRN a pýši sa úspešnou osemdesiatročnou históriou. Taktiež aj značka NAREX má dlhodobú tradíciu, ktorá začala pred viac ako 65 rokmi výrobou elektromotorov a elektronáradia.

 

Narex Najmodernejšia výroba
Presné obrábacie stroje a najmodernejšie montážne pracovisko sú základom produkcie spoľahlivých výrobkov, ktoré zodpovedajú vysokým kvalitatívnym nárokom. Kvalifikovaní zamestnanci sa zodpovedne starajú, aby všetky procesy výroby motorov, ozubenia, hriadeľov, trieskového obrábania a montáže mali prvotriednu úroveň. Značka NAREX je zárukou, že zákazníci dostanú spoľahlivé elektronáradie s najlepšími technickými parametrami za cenu, ktorá zodpovedá požiadavkám náročného spotrebiteľa.

 

Rýchly a dostupný servis
Vysokej úrovni kvality značky NAREX zodpovedá sieť 450 zmluvných predajcov a široko dostupné servisné služby. Najrozsiahlejšia obchodná a servisná sieť v Českej republike zaručuje rýchlosť, kvalitu a priaznivé ceny. V každom značkovom servise Vám poradia a pomôžu špičkoví odborníci. Ak sa poškodí elektronáradie NAREX pri náročnej prevádzke, stačí ak sa obrátite na predajcu, ktorý zabezpečí jeho opravu v autorizovanom servise. Ak odovzdáte poškodené náradie v záručnej dobe k oprave u autorizovaného predajcu, garantujeme Vám, že si opravené náradie budete môcť vyzdvihnúť v rovnakej predajni za 5 dní. Minimalizujeme tým dobu výpadku a zabezpečujeme, aby ste svoje náradie mohli opäť používať. Na každé elektronáradie NAREX poskytujeme, pri splnení podmienky jeho riadneho používania, záruku 24 mesiacov od dátumu zakúpenia.