predajna-naradie-cadca03

O výrobcovi METABO

Metabo logo 

Metabo už od roku 1924 patrí k najdôležitejším a najinovatívnejším výrobcom elektrického ručného náradia. Veľká dôvera, ktorú celosvetovo remeselníci prejavujú Metabu je výsledkom istoty: Metabo je "Made in Germany". Metabo Vám ponúka jeden z najširších programov elektrického ručného náradia na trhu. V našej ponuke nájdete 200 rozličných prístrojov vo viac ako 1.000 variantoch. A tým aj istotu Vášho optimálneho výberu podľa potreby použitia. Samozrejme, Metabo Vám ponúka aj príslušenstvo, perfektne prispôsobené Vášmu náradiu.

 

Metabo Marathon motor, S-automatic bezpečnostná spojka, Impulzná technológia, technológia Contact, Autobalancer, Quick rýchla výmena nástroja alebo skľučovadla, prípadne Air Cooled technológia nabíjania: To je iba zopár príkladov inovácií z posledných rokov, ktorými Metabo podporilo svoje špičkové postavenie v oblasti elektrického ručného náradia. Všetky sa vyznačujú každodennou použiteľnosťou, boli prakticky vyskúšané v podmienkach nasadenia, neustále vylepšované a ďalej vyvíjané.

 

Firmu Metabo založili v roku 1924 v nemeckom meste Nurtingen Julius Closs, Walter Rauch a Albert Schnizler. Ich prvým sortimentom boli malé vŕtačky na ručný pohon. Svoje výrobky vyvážali predovšetkým do Ameriky. Dnes je firma Metabo zastúpená približne v sto krajinách sveta a má 16 dcérskych spoločností. Do jednej z nich patrí aj Metabo s.r.o., ktorá je od roku 1999 rodinou firmou strednej veľkosti so sídlom v Brandýse nad Labem. Je výhradným dovozcom a distribútorom profesionálneho ručného náradia, drevoobrábacích strojov a vzduchové techniky.

 

Náradie Metabo je zárukou dlhodobej investície, je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré vydržia veľmi dlhú dobu a po celý tento čas spoľahlivo slúži svojmu majiteľovi. Do sortimentu tejto firmy patria napr. pneumatické kladivá, miešadlá, príklepové vŕtačky, aku náradie a nabíjačky, uhlové brúsky, frézy na murivo, nožnice na plech, nožnice na živý plot, kompresory a mnohé ďalšie kvalitný tovar pre spokojnosť zákazníka.