predajna-naradie-cadca03

O výrobcovi Proxxon

ProxxonLogo 

Vyrábame PROXXON nástroje takmer vyše 30 rokov. Vysoko kvalitné a jemné elektrické náradie pre modelárov, špecializované prístroje pre mechanikov, náradie tvorcov, náradie pre optikov, klenotníkov a ďalších. Všetky nástroje ktoré potrebujete pre jemné práce. Sú tiché, presné a bez vibrácií. PROXXON má viac ako 50 strojov a sme na svetovej špičke v miniatúrnych nástrojov.

 

Proxxon je Nemecký výrobca profesionálneho modelárskeho a dielenského náradia s viac ako 30 ročnou tradíciou. Modelárske náradie Proxxon je vhodné pre modelárov, jemných mechanikov, optikov, klenotníkov, zubných technikov a ďalších. Rad modelárskeho náradia Proxxon zahŕňa všetky nástroje, ktoré potrebujete pre jemnú prácu. Sú tiché, presné a bez vibrácii, pre neunavujúce použitie počas mnohých hodín. Modelárske náradie Proxxon je kategória s viac ako 50 strojmi od svetovej špičky v oblasti mikronáradia.

 

PROXXON sídli v Nemecku, tam bola aj založená táto spoločnosť 1. december 1977 v Niersbach. Cieľom spoločnosti bolo vyrábať elektrické náradie hobby, náradie pre viac aplikácií, rôzne pracovné úlohy. Dáva používateľom vysoký výkon náradiu o veľkosti, ktoré nikdy predtým neboli ponúknuté. Vysoko kvalitné nástroje pre jemnú zručnosť - pre modelárov, optikov, klenotníkov a iných.

 

 

PROXXON sa stal veľmi rýchlo synonymom pre vysoko kvalitné nástroje v tomto segmente, bez ohrozenia výkonu. Našou filozofiou bolo vždy poskytnúť užívateľovi nástroj vyrobený na mieru. Zameranie na tento cieľ nám umožnil ďalší rozvoj, čo viedlo k sérii viac ako 50 jednotiek pre rôzne aplikácie, všetky zamerané na to, aby zložité projekty boli jednoduchšie a presnejšie pre našich zákazníkov.