predajna-naradie-cadca03

Rady a typy pri výbere skrutkovača

Rady a typy pri výbere skrutkovača 

Aký je rozdiel medzi aku skrutkovačom, vŕtacím skrutkovačom a príklepovým skrutkovačom? Všetky slúžia vtedy, keď chceme pracovať bez ohľadu na dostupnosť elektrického prúdu. Základné aku skrutkovače sú určené len na uťahovanie a uvoľňovanie skrutiek, vŕtacie umožňujú aj robiť otvory klasickými vrtákmi a príklepové aku skrutkovače slúžia na vŕtanie dier do steny.

 

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výbere fúkača lístia a záhradných nožníc

Rady a typy pri výbere fúkača na listie 

Existujú rôzne typy fúkačov vrátane ručne nesených a chrbtových. Ručne nesené sa delia do dvoch skupín: tie so zberom a tie bez možnosti zbierať. S fúkačom môžete robiť oveľa viac než iba odpratávať lístie, napr. upratanie nečistôt, odstrižkov trávy, odpadkov alebo ústrižky živých plotov, atď.

 

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výberu krovinorezu

Rady a typy pri vybere krovinorezu 

Naše krovinorezy sú určené pre kosenie trávy, plevela, malých krov a mládzí. K dispozícii sú v rôznych veľkostiach v závislosti na type práce. Široká ponuka príslušenstva umožňuje používať jeden stroj pre vyžínanie trávy rovnako ako mýcenie krov, buriny a malých stromkov. Majú dlhú nosnú trubku pre zvýšenie jej dosahu.

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výbere vysokotlakového čističa

Vysokotlakové čističe-rady a typy 

Povieme si praktické využitie vysokotlakového čističa, ktorý je vhodný pre časté používanie okolo domu pre stredné až silné znečistenie väčších plôch ako sú napr fasády domov , terasy a cestičky alebo umývanie vozidiel. Práve široké možnosti využitia sú hlavnou prednosťou tohto prístroja.

 

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výbere motorovej píly

Rady a typy pri výbere motorovej píly 

Prvú otázku ktorú by ste si mali položiť je, pre aký druh práce reťazovú pílu potrebujete. Renomované značky majú rozsiahly výber reťazových píl, zahŕňajú modely v rozsahu od profesionálnych po univerzálne píly a píly pre príležitostné použitie alebo hobby píly.

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výbere elektrocentrály

Rady a typy pri výbere elektrocentrály 

Elektrocentrály sú zariadenia, ktoré dodávajú elektrickú energiu v miestach, kde nie je žiadna prípojka. Rady a typy ako a kde ju využiť nájdete v nasledujúcom článku...

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výbere snežnej frézy

Rady a typy pri výbere snežných fréz

Zima bez námahy ! Investujte do snežnej frézy! Prečítajte si rady, podľa čoho si vybrať snežnú snežnú frézu...

 

Čítať ďalej...

Typy na využitie teplovzdušných pištolí

Použitie teplovzdušnych pistoly

Pozrite si čo všetko sa dá robiť s teplým vdzuchom pomocou teplovzdušných pištolí... Odstraňovanie farby, letovanie,tvarovanie, zváranie fólií, zmršťovanie, ....

 

Čítať ďalej...

Základné pojmy o zváraní

Základné pojmy ozváraní

Zváranie je technológia. Spájania dva taviteľné materiály pomocou lokálneho roztavenia, zliatia a následného ochladenia. Oblasť spojenia materiálov sa volá zvar. Medzi zváracie procesy zaraďujeme i naváranie, tvrdé a mäkké spájkovanie, ktoré sú istými modifikáciami zvárania.

 

Čítať ďalej...

Rady a typy pri výbere kosačky

Rady a typy pri vývere kosačkyRady a typy pri vývere kosačky2

Keď si chcete pri kosení trávy skrátiť cestu a napriek tomu chcete mať každý kúsok trávnika riadne pokosený, odporúčame Vám pracovať systematicky. Najprv pokoste plochy k obracaniu na protiľahlých stranách dvoma dráhami. Potom môžete jazdiť vnútornými dráhami v paralelných radách tam a späť. Aby bola Vaša kosačka na jar fit...

 

Čítať ďalej...