predajna-naradie-cadca03

Rady a typy pri výberu krovinorezu

Rady a typy pri vybere krovinorezu 

Naše krovinorezy sú určené pre kosenie trávy, plevela, malých krov a mládzí. K dispozícii sú v rôznych veľkostiach v závislosti na type práce. Široká ponuka príslušenstva umožňuje používať jeden stroj pre vyžínanie trávy rovnako ako mýcenie krov, buriny a malých stromkov. Majú dlhú nosnú trubku pre zvýšenie jej dosahu.

 

Praktické rady pri výbere benzínoveho krovinorezu

 

Čo by ste mali mať na pamäti pri nákupe krovinorezu:

Pre maximálnu účinnosť by mal mať krovinorez vysoký výkon, veľký krútiaci moment a rýchlu akceleráciu. Stroj by mal byť vybavený ergonomickým nosným popruhom, ktorý rozloží záťaž, zlepší pohodlie a efektivitu. Riadidla krovinorezu by mali byť natočené smerom k nosnej trúbke, aby nedochádzalo k nerovnomernému zaťaženiu chrbáta. Riadidla by mali byť sklápacie pre ľahšiu prepravu a uskladnenie.

Motor by mal byť vybavený určitou formou kontroly emisií z dôvodu lepšieho pracovného prostredia obsluhy, rovnako ako životného prostredia ako celku. Čím je širší výber príslušenstva a kosiacich nástrojov, tým je väčší rozsah jeho použitia. Krovinorezy sú určené pre kosenie trávy, burín, malých krov a náletových výhonkov. K dispozícii sú v rôznych veľkostiach v závislosti na type práce. Široká ponuka príslušenstva umožňuje používať jeden stroj pre vyžínanie trávy rovnako ako odstránenie kríkov, buriny a náletových výhonkov malých stromov. Majú dlhú rovnú vodiacu tyč pre zvýšenie jej dosahu.

 

Čo by ste mali mať na pamäti pri nákupe vyžínača:

Váš vyžínač by mal mať vysoký výkon a rýchlu akceleráciu pre maximálnu účinnosť. Stroj by mal mať pohodlnú rukoväť. Motor by malo byť jednoduché naštartovať. Vyžínač by mal byť čo možno najľahší.