predajna-naradie-cadca03

Predĺženie záruky

Predĺženie záruky Bosch

Bosch
Profesionálne elektrické náradie Bosch spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu. Preto je u nás dostupné aj predĺženie záruky. Stačí si len prostredníctvom internetu zaregistrovať svoje náradie alebo prístroj do štyroch týždňov od jeho zakúpenia. Záručná doba začína plynúť odo dňa nakúpenia náradia. Záručné certifikáty sa zásadne vzťahujú na konkrétne stroje. To znamená, že každé zakúpené náradie je potrebné zaregistrovať zvlášť. V prípade uplatnenia záruky predložte certifikát spoločne s kópiou dokladu o kúpe. Údaje na obidvoch dokladoch sa musia zhodovať.

Predĺžte si záruku na elektrické náradie. Využite servis na akumulátory Premium. Elektrické náradie Bosch pre profesionálov, ako aj lítium-iónové akumulátory a nabíjačky spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Z tohto dôvodu vám ponúkame špeciálny servisný balík.


3-ročná záruka pre elektrické náradie: platí pre všetko modré elektrické náradie a meracie prístroje pre profesionálov. Ďalšie informácie nájdete v záručných podmienkach.
2-ročný servis pre akumulátory Premium: platí pre všetky modré lítium-iónové akumulátory a prislúchajúce nabíjačky Bosch pre profesionálov. Ďalšie informácie nájdete v podmienkach účasti. Registrácia do 4 týždňov od zakúpenia (záruka, resp. servisná starostlivosť začína plynúť dňom zakúpenia).

Registrácia

 


Predĺženie záruky Megabo

Metabo
Vedeli ste, že na všetky výrobky značky Metabo si môžte bezplatne predlžiť záruku až na 3 roky?

 

Záruka XXL - 3-ročná záruka Metabo
Naše elektrické náradie vydrží mimoriadne dlho. Z dôvodu, že naše náradie sa musí opravovať iba zriedkavo, spoločnosť Metabo pre vás vyvinula dodatočnú záruku - záruku XXL. Ak sa zaregistrujete, normálna záruka sa predĺži na 3 roky. Predpokladom je doklad o kúpe spolu s certifikátom pre záruku XXL, ktorý si môžete vyhotoviť pre váš stroj po registrácii. Registrácia je možná počas prvých 4 týždňov od dátumu kúpy.

Registrácia